Dondurdugum Instagram hesabıma giriş yapamıyorum??sürekli hata kodu alıyorum mail numaram kayıtlı gelen kodları giriyorum ama şifreyle ilgili bir soru

ruzgar5858 (1) 1 yıl önce sordu

Dondurdugum Instagram hesabıma giriş yapamıyorum??sürekli hata kodu alıyorum mail numaram kayıtlı gelen kodları giriyorum ama şifreyle ilgili bir sorun yok yinede giriş yapamıyorum hep hata veriyor yardım edin lütfen

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 1 yıl önce cevapladı

Ne tür bir hata alıyorsun?

instagram Bozuk Bağlantı veriyorsa bununla ilgili bir video paylaştım.

https://www.youtube.com/watch?v=7QNllo7jwac

Aldığın hata bizim için önemli. Bu aralar pek çok kullanıcı instagramda hata alıyor. hatalar farklılık gösteriyor.