Dosya Aktarımı İçin Ethernet Kablosu Önerisi ?

malgibiolan (307) 6 yıl önce sordu

Bilgisayar'dan Ps3'e Dosya Aktarımı İçin Bir Ethernet Kablosu Önerirmisiniz ?

N11 Sitesinden Olmalı

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Eğer iyi ve kaliteli birşey istiyorsan bu ikisinden biri (tıkla) olabilir (En verimli olanlar CAT 6 kablolardır, tercih böyle yapılmalıdır).

Elbette bunlar şart değil. Ama yine CAT 6 tercih edilmelidir (Sipariş verilirken kablo uzunluklarınada dikkat ediilmeli).

malgibiolan 6 yıl önce

@temmuz Bu Kablo İşe Yarar mı?

malgibiolan 6 yıl önce

https://m.n11.com/cat6-kablosu-ethernet-lan-internet-10-metre-4612p-rj45-network-mo-P86141516

temmuz 6 yıl önce

Yarar elbette.. Ama 10 metre.. Fazla uzun değilmi? @malgibiolan

temmuz 6 yıl önce

Bazı yorumlarda "kalitesiz" olduğu ifade ediliyor. Ömrü uzun olmayabilir @malgibiolan