Dosya Boyutu çok Büyük dosyayı kalıcı olarak silmek istiyormusunuz ?

nvidiagtx (690) 6 yıl önce sordu

Dosya Boyutu çok Büyük dosyayı kalıcı olarak silmek istiyormusunuz ?

Merhabalar Dosya Boyutu çok Büyük dosyayı kalıcı olarak silmek istiyormusunuz  Diyor evet diyorum

bir sorun yok ama Hani O dosya Hala Bilgisayarda yer kaplarmı ?

Toplam 2 cevap

ismailsarp (6010) 6 yıl önce cevapladı

Büyük ihtimalle Geri Dönüşüm Kutusunun alabileceğinden fazla boyutlu bir dosyayı silmek istediğinizden bu uyarıyı alıyorsunuz gibi. Bu uyarıyı aldığınızda dosya geri dönüşüm kutusuna gitmeden silinecektir. Dikkatli ol demek istiyor microsoft amca.

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Hayır, silinmiştir ve yer kaplamaz. İçin rahat olsun.