Dosya bulunamıyor HTTP 404 hatası

furkanker (1) 9 yıl önce sordu

Dosya bulunamıyor HTTP 404 hatası alıyorum. Her şeyi yaptım ama düzelmedi. Teknik destek alabilirmiyim sizden ?

Toplam 1 cevap

murat (12492) 9 yıl önce cevapladı

HTTP 404 hatası sunucu taraflı bir hatadır. Yani erişmek istediğiniz dosya web sunucuda bulunamadı demektir.

HTTP 404 hatasını her sayfada alıyorsanız

  • Antivirüs, firewall kullanıyorsanız devreden çıkartmayı deneyin. (Norton, Eset, Avast vb)
  • ZenMate, Hotspot gibi yazılımlar var ise bunları kaldırın.
  • Farklı bir tarayıcı ile girmeyi deneyin
  • Modeminizi resetleyin

HTTP 404 hatasını tek bir sitede alıyorsanız sorun sizde değil girmek istediğiniz sitededir.

furkanker 9 yıl önce

Dediklerinizi yaptım, koruma programını kapadım ama gene aynı hata gelyior. :/

murat 9 yıl önce

furkan daha çok bilgi vermelisin. Hangi programlar çalışıyor. Proxy VPN kullanıyor musun, antivirüs ne kullanıyorsun. Tek bir sitede mi alıyorsun bu hatayı?

furkanker 9 yıl önce

Bağlantı kurarak timewievır ile halletseniz ?

murat 9 yıl önce

Maalesef bunu yapmam mümkün değil.