Dosya gezgini açılıyor ama hiçbirşey gözükmüyor?

katil213 (30) 6 yıl önce sordu

Herkese merhaba arkadaşlar windows xp teması kurdum pcye sonra dosya gezgininden birşey yapacaktim ki hiçbişey gözükmüyor mouse anca yuvarlak dönüyor ?!? ve kapatmak için ise görev yöneticisinden kapatıyorum.

nasil düzeltirim?

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

PC'yi güvenli modda aç ve XP teması dahil, son yüklediğin programları kaldır ve virüs taraması yap, düzelecektir.

İşletim sistemin Windows 10 idi, değilmi?

Windows 10 Güvenli Mod Nasıl Açılır?, Windows 10 Güvenli Modda Açmak? (tıkla)

Sana her halde Yöntem 2: Shift tuşuna basılı tutarak Güvenli Mod u açmak gerekecek. Bu yoldan ayrıca diğer "Sorun Gider" imkanlarındanda faydalanabilirsin.

Güvenli mod'da (veya Sorun Gider/Gelişmis seçenekler ekranında) ihtiyaç olursa Sistem Geri Yükleme yolunada gidebilirsin. Dahada olmazsa birde CHKDSK disk taraması yaparsın.

katil213 6 yıl önce

sağolun düzelttim

temmuz 6 yıl önce

Nasıl düzelttin, yazsaydın ya.. Sen sadece kendinemi müslümansın? :) @katil213

katil213 6 yıl önce

@temmuz yazdiklarinla yaptim :DD

temmuz 6 yıl önce

Öyleyse bu belirtilmelidir ki başka benzer problem yaşayanlarda aynı yoldan problemlerini cozebileceklerini düşünsünler, aynı ve benzer çözüm yollarını denesinler. Nasıl ve hangi yollardan çözüme ulaştığın bilgisi bunun için gerekliydi @katil213