Dosya - Klasör Şifreleme Program Tavsiyesi

ybaskin34 (1440) 5 yıl önce sordu

 " Dosya - Klasör Şifrelemek "  için kullanışlı sağlam olarak hangi programları önerirsiniz ?

darkcrak 5 yıl önce

Windows mu yoksa android mi?

ybaskin34 5 yıl önce

@darkcrak " Windows 10 " bilgisayar için.

Toplam 2 cevap

darkcrak (5168) 5 yıl önce cevapladı

Daha önce @hakan bu konu ile ilgili bir paylaşım yapmıştı ve program da önermiş'di

Dosya şifreleme / klasör şifreleme nasıl yapılır?

ybaskin34 5 yıl önce

@darkcrak inceleyip geri dönüş yapacam.

ybaskin34 5 yıl önce

@darkcrak şimdilik bu işimi görür gibi lâkin başka bildiğin program var mı bu alanda bonus olarak ?

darkcrak 5 yıl önce

Şuanlık yok ama bulurum @ybaskin34

ybaskin34 5 yıl önce

@darkcrak o zaman hemen bul 😉

tromick (51) 5 yıl önce cevapladı

Winrar, Winzip haricinde komplike programlar kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Geri dönüşü olmayan kayıplara sebebiyet verebiliyor.

ybaskin34 5 yıl önce

@tromick rar'lamadan şifrelemek istiyorum.