Dosya konumunu aç yok sorunu

Anonim (156) 2 yıl önce sordu

Masa üstünde simgeye sağ tuşla tıklıyorum. Açılan menüde Dosya konumunu aç yazısı yok bunu nasıl çözebiliriz teşekkürler şimdiden.

Toplam 1 cevap

murat (12517) 2 yıl önce cevapladı

Dosya konumunu görmek için illa Dosya konumunu aç seçeneğine ihtiyacın yok. Masaüstündeki bir simgenin konumunu görmek için şunu yapabilirsin:

  1. Simgeyi sağ tuşla tıkla.
  2. Açılan menüden Özellikler seçeneğini seç
  3. Daha sonra Genel - Kısayol gibi sekmeler göreceksin. Sekmeler'i tıkla.
  4. Bu ekranda Dosya Konumunu aç seç bu seni dosya konumuna götürür. Bu işe yaramazsa aşağıdaki adımları uygula.
  5. Başlama Yeri bölümünde C:\Users\murat\source\repos\app\bin\Release gibi bir ifade göreceksin. Bunu kopyala.
  6. Dosya gezginini aç ve kopyaladığın yolu Dosya gezgini adres satırına yapıştır enter tuşuna bas.
  7. Bu şekilde dosya konumu açılacaktır.