dosya uzantısı yanlış ilişkilendirme sorunu

vedat123 (1) 8 yıl önce sordu

Oyuna turkçe yama atarken dosya sag tık birlikte aça girmiştim. Türü cpk dosyası yazıyor. O dosyayı winrar dosyasına cevirdim.  Bütün cpk dosyaları winrar olarak kaldı nasıl düzeltirim?

Toplam 1 cevap

candan (4301) 8 yıl önce cevapladı

başlat / varsayılan programlar /(varsayılan programları ayarla) burdan ilişkilendirmeniz gerekir hangi dosyayı nasıl açacağınız burdan ayarlayabilirsiniz veya cpk dosyalarını açan porogramı indi  rin http://www.fileviewpro.com/tr/download FileViewPro

vedat123 8 yıl önce

o dediginiz yere girdim birlikte aç tablosu geldi ve aynı winrar war secebilecegim sadece

candan 8 yıl önce

cevabı düzeltim işinizi görebilir bir program var linkini verdim