dosyalar açılmıyor müzik,resim,yükleme dosyaları hepsi mado uzantılı oldu

muha189 (29) 4 yıl önce sordu

benim dosyalarım açılmıyor resim müzik program olsun hepsinde de uzantısı mado dosyası olmuş  format çektim işe yaramadı lütfen yardım edin  bütün dosyalar mado dosyası  gibi olmuş

Toplam 2 cevap

darkcrak (5168) 4 yıl önce cevapladı

Alttaki link e giderek çözüme ulaşa bilirsin

mado fidye virüsü nedir? çözümü var mı?

murat (12492) 4 yıl önce cevapladı

https://uzmanim.net/soru/mado-fidye-virusu-nedir-cozumu-var-mi/103371

Bugün incelemesi yapıldı. Şuan için bir çözüm yolu yok.

muha189 4 yıl önce

Aynen çözüm yolu yok ben bazı uygulamalarla denedim gelmedi maalesef 200 gb yakın dosyalar hepsi sildim☹️☹️☹️