Dosyalara zarar gelmeden pc nasıl sıfırlanır ?

mehmetkaan (11) 5 yıl önce sordu

Merhaba, windows 8.1 kullanıcısıyım. Pc mi sıfırlamak istiyorum kendi ayarlarıyla ancak steam dosyalarımın silinmemesi gerekiyor. Dosyalarınızı etkilemeden kşisel bilgisayarınızı yenileyin diye bir seçenek var ama size sorayım dedim. Sadece Steam dosyasının silinmemesi gerekiyor ve oyunların.

Toplam 3 cevap

hakan (15424) 5 yıl önce cevapladı

Steam dosyalarını ayrıca yedeklemen gerekir. Windows yenileme sonrasında bu dosyalar silinir. Bu sebepten steam dosyalarını yedeklemen gerekir.

temmuz (12505) 5 yıl önce cevapladı

O seçenekte sistem dosyaları korunur, belgelerin, resimlerin videoların vb arşivine zarar gelmez, windows araçları ve uygulamaları çalışır , donanim suruculeride varlıklarını devam ettirirler ama sonradan yüklenen oyun ve programlar çalışmaz hale gelir; bunların yeniden yüklenmesi gerekir.

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Steam dosyalarını Yerel Disk D'ye atıp daha sonra sıfırlayabilirsin.