Dosyaları bulunduğu klasöre eklendiği tarihe göre nasıl sıralarım?

taha17 (91) 3 yıl önce sordu

Dosyaları bir klasöre taşıdıktan sonra tarihe göre sıraladığımda oluşturuldukları tarihe göre sıralanıyorlar, dosyaları klasöre eklendiği tarihe göre sıralamak istiyorum nasıl yaparım?

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 3 yıl önce cevapladı

Şunu denedin mi?

Dosyaları sıralamak istediğin klasöre gir.  Tür, Boyut gibi sıralama sütunlarının olduğu alanda  sağ tuşla tıkla ve açılan menüden oluşturma tarihini seç.

Bu işlemden sonra sütunlara oluşturma tarihi de eklenecektir. Oradan sırala.

taha17 3 yıl önce

Dosyaya eklediğim tarihe göre sıralanmıyorlar.