dosyalarıma .meka virüsü bulaştı

Anonim (156) 4 yıl önce sordu

Uzmanım.net ailesine merhaba Bilgisayarıma geçen günlerde .meka uzantılı olarak dosyalarımı şifreleyen virüse yakalandım. Bu sorunu çözebilmek için tavsiyeleriniz varmı acaba? virüsün _readme.txt dosyasından: Reserve e-mail address to contact us: salesrestoresoftware@gmail.com

Toplam 1 cevap

murat (12492) 4 yıl önce cevapladı

Şuan için (5 Kasım 2019) Meka uzantılı şifreli dosyaları çözmenin bir yolu yok. meka fidye virüsü nedir? çözümü var mı? burada detaylı bir inceleme mevcut.