Dosyalarımın uzantısı .dhkbqglf oldu nasıl çözebilirim?

kaanmstnoglu (1) 5 yıl önce sordu

Arkadaşlar öncelikle merhaba, bilgisayarıma fidye virüsü bulaştı .dhkbqglf uzantısı var ve her dosyamın içinde bir text dosyası var o da bu şekilde dhkbqglf-decrypt yardım edebilir misiniz ?

Toplam 3 cevap

darkcrak (5170) 5 yıl önce cevapladı

Daha önce @alattin bunun çözümünü paylaşmıştı

  1. Çözüme gitmek için tıkla
  2. 1 olmassa bunu deneye bilirsin
kaanmstnoglu (1) 5 yıl önce cevapladı

indirtmeye çalıştığınız şeyi de indirtmiyor team wiever ile bir bağlanabilir misiniz müsaitseniz

darkcrak 5 yıl önce

Yarın bağlanırım müsait değilim şuan ama @alattin veya @farurhenho belki yardın eder sana

alattin (16999) 5 yıl önce cevapladı

dhkbqglf-decrypt.txt fidye notu dosyası adına bakaraktan söylüyorum, sana bulaşan virüsün  Gandcrab 5.1 olma ihtimali çok yüksek.  Duruyorsa gölge kopyalardan dosyalar kurtulabilir. Şuan için Gandcrab 5.1 için  ücretsiz bir çözüm yolu yok.