dr.web curelt ile 360 total security

meholim43 (3) 8 yıl önce sordu

dr.web curelt ile 360 total security aynı bilgisayarda kullanılabilirmi ?

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 8 yıl önce cevapladı

Dr.web curelt ve 360 Total security aynı bilgisayarda çalışır.

Dr. Web CureIT pasif koruma sağlar. Yani bellekte sürekli aktif değildir. Siz çalıştırdığınızda bilgisayarınızdaki dosyaları ve belleği tarar.

360 Total security aktif, gerçek zamanlı koruma sağlar. Bilgisayar açıldığında belleğe yüklenir ve tehlikelere karşı sizi korur.

İkisini de aynı bilgisayarda çalıştırabilirsiniz.

meholim43 8 yıl önce

teşekkür ederim.,

hakan 8 yıl önce

rica ederim :)