Driveden dosya inmiyor ?

nvidiagtx (690) 6 yıl önce sordu

Google Driveden Farming Simulator 2017 indireceğim fakat şöyle geliyor

Bu Her dosya için geçerli!   Ve yinede indire basıtığım zaman yüklenmiyor ne dos yayı kaydet geliyor nede IDM ile geliyor. Dosyanın BAğlantı konumunu nasıl bulacağım Chromeden iniyor fakat firefoxdan inmiyor, Chromeden de indirince sağ tıkla diyoırum Bağlantı konumunu kopyala ifadesi yok ben bunu kopyalayıp IDM ile indirmek istiyorum ama her türlü olmuyor.

toprak34 6 yıl önce

@nvidiagtx Steam'den satın al.

nvidiagtx 6 yıl önce

@toprak34 Pahalı :)

toprak34 6 yıl önce

@nvidiagtx Geçen indirimde 37 Liraydı :)

nvidiagtx 6 yıl önce

Neden ben bu indirimleri kaçırıyorum ? :) her gün bakıyorum ama dikkat etmiyorum

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

"Yine de indir"e tıklayınca hiçbir tepki vermiyor mu?

nvidiagtx 6 yıl önce

Hayır ?

omercik 6 yıl önce

İndirmek istediğin dosya 6 GB görünüyor. Yüksek ihtimalle Google Drive bu kadar büyük bir dosyayı sunucudan aktarmakta zorlanıyor olsa gerek. @nvidiagtx

nvidiagtx 6 yıl önce

alakası yok ben 1 gb lık da indirmeye çalışmıştım yine aynıydı

omercik 6 yıl önce

O zaman Chrome dan indir. @nvidiagtx

nvidiagtx 6 yıl önce

Chromeden iniyorda chrome den indirmek isteemiyorum neyse sağol yinede @farurhenho