Driver Booster bilgisayarımın ses sürücüsünü bozdu

aushen (1) 6 yıl önce sordu

2 gün önce bilgisayarıma Driver Booster yükledim ve tarattım, ardından Realtek sürücüsü güncellendi. Daha sonra bilgisayarımın sesi azalmaya başladı, ses çok az çıkıyor. Ne yapmalıyım?

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Sistem Geri Yükleme aracını kullanarak bilgisayarınızı Driver Booster yükledikten önceki bir zamana geri döndürün, sorununuz kesin olarak çözülecektir.

Sistem Geri Yükleme nasıl yapılır?

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Geri dönüşü @farurhenho'un gösterdiği yoldan yapabilirsin.

Veya (Sistem geri yüklemesi yapılamıyorsa);

Aygıt yöneticisinden bozulduğunu belirttiğin sürücününnün Özellikler arabirimi Sürücü sekmesinden "Sürücüye Geri Dön" düğmesi vasıtasıyla önceki sürücüye geri dönebilirsin: