Driver  booster tam  olarak  nasıl  bir  programdır ?

mat7 (341) 7 yıl önce sordu

Driver  booster tam  olarak  nasıl  bir  programdır ?   Driver booster 4.2  kullanılabilir  var!  Ne demek  ?  Altında  "yükselt"  yazıyor  bunu  yapmak  ücretlimidir ?

Driver  booster  full katılımsız ne  demektir ?

Toplam 1 cevap

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

driver boster pek tutulan bir program değil benim görüşüm lisanslı kulanılması durmunda tam sürüm anlamına geliyor buda ücretli demek

katılımsız demek yani cracklı sitelerden indiriseniz key kendi içinde anlamına gelir kolay gelsin

mat7 7 yıl önce

Yani bu programı kullanılmasınıa pek ta gerek yok mu dersiniz ? @candan(3345)

candan 7 yıl önce

evet tam olarak pc için gerek driver bulamıyorr

candan 7 yıl önce

window 8 ve üzeri ise işletim siteminiz güncelemeleri tarattırın

candan 7 yıl önce

gerekli dirivelri yükler zaten

mat7 7 yıl önce

window 7 işlemcim. aslın bu programı nasıl yüklediğimi hatırlamıyorum. kaldırsam daha iyi olacak belkide . Çok teşekkür . :)