Driver güncelleme programı

xazxaz10 (55) 4 yıl önce sordu

Merhabalar bilgisayarımın driverlarını güncellemek ve takip etmek için en kullanışlı en iyi olan program hangisidir. Driver boostı kullandım fakat sistemimi zorluyor ve doğru, güncel driverları bulmuyor.

Toplam 2 cevap

darkcrak (5170) 4 yıl önce cevapladı

Driver güncelleme programları yanlış driverleri kurabiliyor yani risk. Benim önerim el ile güncellemek olacaktır fakat illa istiyorsan program şunlardan birini kullana bilirsin.

DriverEasy i kullandım. AVG yi bilindik bir isim olsun diye yazdım.

hydra (3827) 4 yıl önce cevapladı

Driver booster gibi driver güncelleyici programlarını asla önermiyorum, siteden bir kullanıcı driver booster kullandı ve mavi ekran hatalarıyla karşılaştı. Mümkünse elle yükleyin, ne kadar zamanınızı alabilir ki ?