Driver pack solution offline çalışmıyor.

emirsafa (7) 6 yıl önce sordu

Bilgisayarın internet portu bozuk olduğu icin başka bilgisayardan aldığïm driver pack programını çalıştırdım. Sürücü kurulum sırası denen yere geldiği zaman driver pack html dosyası hata veriyor. Metin ise şu şekilde: 'length', null veya bir nesne değil. Bu hata yüzünden sürücüleri kuramïyorum pc elimde kaldı

Toplam 2 cevap

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Güvenli modda ve "yönetici" olarak çalıştırmayı dene. Antivirüs programınıda geçici olarak devre dışı bırak.

Eğer yine olmazsa CMD komut isteminde sfc /scannow komutuyla bir tarama yap, bu şekilde eğer varsa eksik bozuk sistem dosyalarını düzelt.

sfc /scannow komutu nedir, ne işe yarar ve nasıl kullanılır? (tıkla)

Ondan sonra DRP Su programını yeniden çalıştırmayı dene (Yönetici olarak ve Defender durdurulmuş halde).

Eğer tüm bunlardan sonrada çalışmıyorsa;

DriverPack Solution Lite 13 (tıkla)

linkinden DRP Su Lite olanını download et ve bir DVD'ye yazdır (DVD Boyutundadır). Onu kullanırsın. O çalışacaktır, kuşkun olmasın.

emirsafa (7) 6 yıl önce cevapladı

Bilgisayarda hiç birşey yok. Ne sürücü ne antivirüs programı. Güvenli modda da denedim olmadı

temmuz 6 yıl önce

"Yönetici olarak?.. Antivirüs kapalı?..

temmuz 6 yıl önce

Defender varsa o da bir antivirüstür.

temmuz 6 yıl önce

Mesajıma ilave yaptım, yeniden bak.

emirsafa 6 yıl önce

Bütünlük ihmali ile karşılaşmadı diyor tarama sonunda

temmuz 6 yıl önce

Yönetici ve antivirüs (Defender)?.. Neden bunları yaptım, yapmadım demiyorsun? Eğer bunlarıda yaptıysan ve yine olmuyorsa.. mesajımın altına yeniden bakarsın.

emirsafa 6 yıl önce

Şuan boş dvd yok usb bellek olur mu?

temmuz 6 yıl önce

Olur. ISO dosyasını açarsın sonra muhtevasındaki dosyaları flash belleğe kopyalarsın.