Driver programını silersem, yüklenmiş sürücülerde silinir mi?

zozep (3) 5 yıl önce sordu

Merhaba, ben DriverPack programını indirip, sürücü güncellemek istiyorum. Fakat ESET, DriverPack'ı virüs olarak görüyor ve engelliyor. Ben ESET'i devre dışı bıraksam, DriverPack'ı yüklesem, tüm sürücüleri güncellesem, PC'yi yeniden başlatsam, DriverPack'ı silip, ESET'i tekrar aktif yapsam, ESET yüklenmiş sürücüleri virüs sanıp siler mi? İleride, 1 kaç gün sonra ESET ile PC tarama yapınca, onları virüs olarak görüp, sürücüleri siler mi?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Hayır silinmez. Driverlar artık yüklenmiş ve sisteme entegre olmuştur. Eğer DriverPack'i kullanmayacak olursan rahatlıkla silebilirsin.

zozep 5 yıl önce

Tamam, size güveniyorum.