Droidcam benzeri program yardımcı olabilir misiniz ?

sensamettt (1) 8 yıl önce sordu

merhaba;

droidcam adlı programa gelen güncellemeden sonra bilgisayardakine güncelleme gelmediği için sanırım, telefondaki ile bilgisayardaki bağlanamıyor birbirine.. başka bir program önerebilir misiniz aynı işi yapan, yada çözümü var mıdır ?

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 8 yıl önce cevapladı

Android telefonları webcam olarak kullanmak için ayrıca EpocCam kullanabilirsiniz.

EpocCam hiç kullanmadım am çeşitli sitelerde bahsediliyordu. Denedikten sonra yorumlarınızı bizimle paylaşırsınız.

sensamettt 8 yıl önce

HTC One Mini kullanıyorum, programı açtığımda ekran gelmiyor kararıyor..