DSL ışığı sabit turuncu yanıyor . İnternet bağlantısı yok nasıl çözülür

kullanici303751 (1) 2 yıl önce sordu

Türk Telekom sabit hatlı modem . İnternet bağlantısı yok

Toplam 2 cevap

hydra (3802) 2 yıl önce cevapladı

Müşteri hizmetlerini arayın. DSL ışığı turuncu yanıyor ve internet yok deyin. Bu uzaktan çözülebilecek bir sorun değildir. Gereken tespiti ve çözüm yollarını ISS'nizin teknik ekibi yapacaktır.

alattin (16999) 2 yıl önce cevapladı

ping testini denemelisin, sorunun basit bir DNS sorunu da olabilir:

Ping komutu nedir nasıl kullanılır?

Herhangi online bir ip adresine ping atamıyorsan o zaman internet servis sağlayıcını telefonla aramalısın, sorun onlardan kaynaklı, alt yapı kaynaklı olabilir.