Dünya ve Türkiye sosyal medya kullanım istatikleri 2018

caya (1) 5 yıl önce sordu

Dünya'da, özellikle Türkiye'de sosyal medya kullanım istatiklerini öğrenmek istiyorum. Özellikle ise Twitter'ı öğrenmek istiyorum. Mesela Türkiye'de kaç kişinin Facebook'u var? Kaç kişinin Twitter, Youtube hesabı var? Kaç kişi aktif kullanıcı? En fazla beğeni alan post, en fazla RT alan, paylaşılan post nedir? Ayrıca Türkiye güncel nüfusu, sayacı. Gibi gibi..

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

caya 5 yıl önce

Sağ olun. Güzel, beğendim. Ama eksik geldi. Tam sayılar yok. Yinede emeğinize sağlık..

omercik 5 yıl önce

Afiyet olsun :) @caya