Durduk Yere Bağlantı İşareti Gitti Mobil

selocan787 (107) 7 yıl önce sordu

Telefonumda play storeda dolaşıyodum durduk yere bi anda wifi işareti gitti.Bağlanılamadı hatası verdi.Ama modem açıktı.Bu bi sorun mu?

(Böyle şeylerde takıntılıyımdırda) Android

Toplam 2 cevap

temmuz (12505) 7 yıl önce cevapladı

Dur telaşlanma, olur böyle şeyler. Gider ve geri gelir Türkiye burası. Aynen elektriklerin gidip gelmesi gibi :)

Başka bir cihaz ile baglanilabilyormu? Eğer başka cihazlar aynı ağda bağlantıyı sürdürüyor ve problem sadece senin telefonun ile alakalı ise telefonu kapatarak yeniden açmayı, ondan sonra yeniden bağlanmayı dene.

toprak34 7 yıl önce

@temmuz hahaha abi güldürdün valla.

temmuz 7 yıl önce

Aman gülme @selocan787 kızar bize sonra @toprak34 :)

toprak34 7 yıl önce

@temmuz @selocan787 :) :) :)

toprak34 (2026) 7 yıl önce cevapladı

Bendede oluyor takma kafana önemli birşey değil her telefonda olabilecek birşey.