Düşük Performanslı Bilgisayara Windows 7 kurulurmu

redmi (1) 2 yıl önce sordu

Arkadaşlar selamün aleyküm 2gb ram 1gb ekran kartı 500gb harddisk var Windows 7 de Chrome girince donuyor kasıyor internet yavaşlıyor bu oper ile de aynı yardımcı olursanız sevinirim.

Toplam 2 cevap

xbedirhanx (836) 2 yıl önce cevapladı

Aleykim selam, 2 gb ram biraz düşük gibi. Zaten Chrome da çok ram yiyen bir uygulama. Ben Win7 tavsiye etmem.

murat (12492) 2 yıl önce cevapladı

Chrome yerine Brave  ya da Opera gibi bir tarayıcı dene.  2GB ram ile çok da fazla yapabileceğin bir şey yok. Sendeki donanım yetersiz. Ne yaparsan yap, kasmalar,takılmalar olacaktır.

redmi 2 yıl önce

Öyle aynen eskisi daha berbat di