Düşük sistemli laptop için önerilen oyun siteleri nelerdir

salihpamuk72 (1) 6 yıl önce sordu

sistemim şu şekilde:

intel 1.8 duo ghz işlemci

2 gb ram

384 mb ekran kartı

güncel oyunları malum sistemim düşük olduğundan bilgisayar kaldırmıyor,oyun oynayamıyorum..

önerilen düşük sistemlerde çalışan oyun sitelerini öğrenmek istiyorum

Toplam 1 cevap

murat (12492) 6 yıl önce cevapladı

Flash ve benzeri teknoloji kullanan oyn sitelerindeki oyunar genelde pek fazla sistem gereksinimi istemezler. Yani Google'a girip oyun yazdığınızda çıkan oyun sitelerindeki basit oyunlar çalışır.

Daha gelişmiş oyunlar için https://www.systemrequirementslab.com/cyri adresie girip bilgisayarınızda çalışır mı çalışmaz mı kontrol edebilirsiniz.