Dxdiag ekran kartını yalnış görüyor

hiko98 (1) 4 yıl önce sordu

3 kere silib yükledim olmadı DDU programı ile uyguladım olmadı yarım lütfen

Toplam 2 cevap

hydra (3802) 4 yıl önce cevapladı

Yanlış görüyor derken ? dxdiag ekran kısmının fotoğrafını atarmısınız ? Bir de soruyu daha açık sorun.

Aygıt yöneticisine gelip görüntü bağdaştırıcılarınında fotoğrafını atarmısın ?

hiko98 (1) 4 yıl önce cevapladı

hydra 4 yıl önce

Bir de aygıt yöneticisne gelip görüntü bağdaştırıcılarının fotoğrafını atarmısın ?

hiko98 3 yıl önce

https://drive.google.com/file/d/1POSJLFzhEETayc4PcwjgezwI3Hn_Qm42/view?usp=drivesdk