Dxdiag uygulaması NVIDIA Ekran kartımı görmüyor ?

efsaneemrahylz (247) 8 yıl önce sordu

Selamun aleyküm arkadaşlar dxdiag uygulaması resimde görüldüğü gibi nvidia ekran kartımı görmüyor nvidia sürücüsü yüklü ve güncel daha öncede böylemiydi bilmiyorum

işletim sistemi windows 8 enterprise

marka exper laptop

Toplam 1 cevap

ismailsarp (6010) 8 yıl önce cevapladı

Bilgisayarınız çift ekran kartı kullandığı için bu sorunu yaşıyor olabilirsiniz.Bilgisayarınız normal şekilde çalışırken dahili ekran kartını kullanır.Eğer grafiksel olarak ağır oyun,uygulama açtığınızdaysa otomatik olarak 2.ekran kartına geçer.Bunun amacı enerji tasarrufu sağlamaktır.

Eğer oyun oynarken veya grafiksel işlerde herhangi bir sorun yaşamıyorsanız, önemli bir durum olacağını zannetmiyorum.

efsaneemrahylz 8 yıl önce

hayır hocam oyunlarda sıkıntı yaşamıyorum çok teşekkür ederim bilği için