e-devlet sifresini degiştirme

efsaneemrahylz (247) 7 yıl önce sordu

merhaba arkadaşlar ben buğün e devlet şifresi aldım giriş yaptım benim sayfam bölümüne tıkladım kişisel bilgi ayarlarım yazısı çıkmıyor nasıl degiştirebilirim

Toplam 1 cevap

ismailsarp (6010) 7 yıl önce cevapladı

E devlet sistemine giriş yapmanızın ardından buradaki linke tıkladığınızda direkt olarak şifre değiştirme ekranına yönlendirilirsiniz.

ismailsarp 7 yıl önce

Şuanda test ettim ve sonuç başarılı bir sorun görünmüyor.Siz e-devlet şifresini bugün aldığınızı söylediniz, bunla ilgili bir durum olabilir çünkü bu şekilde bir sorunun yaşanmaması gerekiyor.Biraz zaman geçmesi ardından tekrar deneyin. @efsaneemrahylz

efsaneemrahylz 7 yıl önce

çözüldü çok teşekkür ederim @ismailsarp

ismailsarp 7 yıl önce

Rica ederim @efsaneemrahylz