e-Devlet soy bilgisi neden eksik?

kullanici282934 (1) 6 yıl önce sordu

Merhaba, arkadaslar bu soyağaci sadece babannemi dedemi gosteriyo ne yapıcaz? Ne zaman gelir ? Bilen varmı

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Nüfus Müdürlüğünde kayıtlı bilgileriniz nasılsa onu gösterir. İlla herkeste 1800'lü yıllara kadar soy bilgisi görünmek zorunda değil. Bir şey yapamayız.

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

1870'lere kadar gitmesi lazım. Bu tarihlerde doğumlu nineler dedeler çıkmalı. Benim ve annemin soyağacı belgesinde (ayrı ayrı sorgulattık) bu şekildeydi.