E-mail adresime <ceo@tallang.onmicrosoft.com> adlı hesapdan mesaj gelmiş.

komando82 (1) 2 yıl önce sordu

İnternete baktığımda onmicrosoft.com adlı hesabın sahte, spam olduğu şeklinde belirtilmiş.Bunu açıklarmısınz?

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 2 yıl önce cevapladı

ceo@tallang.onmicrosoft.com adresinden muhtemelen spam email almışsın.

Microsoft, Office 365 kullanan kullanıcılar için  onmicrosoft.com uzantılı bir hesap oluşturur.  Spam yapan biri de Office 365 hesabı üzerinden sana mail göndermiş.

Gönderici Microfot çalışanı filan değil. Sadece bir Microsoft ürünü olan Office 365 kullanıyor.