e-mail adresini korumak için önerebileceğiniz program var mı ?

kullanici762167 (24) 7 yıl önce sordu

e-mail adresini korumak için önerebileceğiniz program var mı ?

Toplam 3 cevap

temmuz (12505) 7 yıl önce cevapladı

E-mail adresi koruma şeklinde özel bir usul veya uygulama olmaz. Sistem güvenliğine dikkat edersen ve e-mail hesabını olur olmaz bağlantılarda kullanmazsan yeterli olur. Yoksa e-mail şifresi parolası öyle kolaylıkla ele geçirilemez.

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

emmail adresini koruyan bir program duymadım sizin sormak istediğiniz. biraz daha detay verirseniz

kullanici762167 (24) 7 yıl önce cevapladı

E-mail adresimin çalınmaması için

candan 7 yıl önce

email adresinizi korumak için telefon eklyin birde başka bir e-posta ekleyin blgierinizi bir yere not edin yeterlir çalınmaz öyle kolay değil

kullanici762167 7 yıl önce

Teşekkür ederim . Son olarak Eset Smart Security hem internet hem bilgisayar koruması için sizce yeterli mi ?