E posta uygulamasi iletiler alınıyor yazısında kaldı

ozgurlol (268) 6 yıl önce sordu

Hep kullanmak istedifim program eposta uygulaması böyle kalıyorlütfen acil

Toplam 1 cevap

musakose (105) 6 yıl önce cevapladı

Keşke programın ismini verseydiniz belki bir çözüm yolu sunabilirdim ama şimdilik tehmini olarak bir kaç cözüm yolu söyleyeceğim.

  • Wifi veya mobil ağda sıkıntı olmadığından emin olun.
  • Ayarlardan > Uygulamalar > E-Posta uygulaması > Verileri Temizle dedikden sonra programı yeniden açın dikkat edin hesaptan çıkış yapacak.
  • Uygulamayı kaldırıp yeniden kurmakta sorunu çöze bilir.
  • Veya uygulamada sıkıntı olabilir güncelleme beklemek zorunda kalabilirsiniz.

Size önerim Microsoft Outlook güzel bir tasarıma sahip olmasının yanında 3 aydır kullanıyorum daha sıkıntı yaşamadım umarım sizde yaşamassınız.

  • Add to Phrasebook

    • No wordlists for English -> Turkish...

    • Create a new wordlist...
  • Copy