E-postada yıldızlı yer nasıl bulunur?

ornn (1) 5 yıl önce sordu

a**********5@gmail.com    Arkadaşlar yıldızlı yeri bulabilen varmı

eski epostamı unuttum böyle bişey gönderdiler ama bilmiyorum yardımcı olurmusunuz

darkcrak 5 yıl önce

a harfi ile başlayan bir gmail hesabın var mı

Toplam 3 cevap

ornn (1) 5 yıl önce cevapladı

Vardı baktım ama hiçbirı burdaki gibi değil

ilkaybaki (236) 5 yıl önce cevapladı

Yıldızlı E-Posta Şifresi Kırma sorusu zaten var, isterseniz bakabilirsiniz.

alattin (17014) 5 yıl önce cevapladı

@ilkaybaki nin verdiği linkte anlatılıyor.

burada gördüğün * gerçekten yıldız. Google bilgileri ekrana getirirken email içinde * olarak gördüğün tüm karakterleri sililiyor ve yerlerine yıldız koyuyor.

Burada a**********5@gmail.com   email adresi tam olarak nasıldır bunu kimse sana söyleyemez. Çünkü ortada kırılabilecek ya da bulunabilecek bir veri yok. A ile başlayan 5 ile biten bir email adresi hatırlamıyorsan  muhtemelen bu mail adresi sana ait değildir. Hesabın hacklenmiş olabilir.