E Sürücüsünü tarattım ancak "scanning and repairing drive" kısmında takılı kaldı

kullanici49872 (1) 7 yıl önce sordu

benim windows 8.1 pro surumumde dizüstü bilgisayarım var e diskini tara dedim scanning and repairing drive (E): 10% complete yaziyor birbuçuk saattir böyle yardım edin napicam

candan 7 yıl önce

e diski derken C demek istediniz acaba işletim sistemi c sürücüde olurda ondan sordum

Toplam 2 cevap

ismailsarp (6010) 7 yıl önce cevapladı

Bu işlem diskinizin boyutuna,hızına göre çok yavaş bir şekilde ilerleyebilir.Bu da saatler sürebilir.Eğer diskinizde fiziksel bir sorun yoksa uzun süre de bekleseniz tarama işleminin bitmesi gerekli.

murat (12492) 7 yıl önce cevapladı

Disk tarama işlemi diskin boyutu, diskin doluluk oranı, diskte bulunan sorunlara göre oldukça uzun sürebilir. 1.5 saat uzun bir zaman dilimi değil bu sebepten. Gece yatmadan açık bırakın, sabaha kadar bitmiş olacaktır.