E-Tab 5 ekranı neden sararıyor?

vahi7560 (1) 8 yıl önce sordu

Meb'in dağıttığı bazı General mobile E-Tab 5'lerde ekranlar sararıyor, nedeni ne olabilir ve bir çözümü var mı?

Toplam 2 cevap

bozucu (1) 8 yıl önce cevapladı

menüye gir üst kısımda widgets ler var orada negatif renkler(negative colours) widget i var onu ana menüye ekle ona tıkla tamam

brsozl (1961) 8 yıl önce cevapladı

Yazılımsal bir sorun değil. General Mobile firması zaten kalitesiz olması ile bilinen bir firma. Bu tarz sorunlar yaşaman çok normal. Sadece uzmanim.net'de bile General Mobile markalı cihaz kullanıp binlerce sorun yaşayan kullanıcı var.