e tab şifremi ununuttum pcyede bagalanmiyor

kullanici866610 (1) 6 yıl önce sordu

Tabletimin ekran sifresini unuttum pcye baglanmiyo resetliyecem fakat mezun oldugum icin aktivasyon kodunu alamiyorum ne onerirsiniz

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Eğer evinizde bilgisayar ve internet varsa kendiniz fabrika ayarlarına dönebilirsiniz. Burada anlatmak çok uzun olacağından bir makale linki ekliyorum, umarım probleminizi çözersiniz.

General Mobile E-Tab 4 Fabrika Yazılımına Dönüş

kullanici866610 6 yıl önce

Saolun fakat tabletim bilgisayara baglanmiyor tamire goturdum pc damari kopmusonarilamiyor sikinti orda

omercik 6 yıl önce

O zaman donanımsal bir sorun var, bizim yapabileceğimiz bir şey yok onun için