Ebay.de KDV dahil ile alışveriş

salih21 (3) 2 yıl önce sordu

Merhaba. eBay.de sitesinde bazı ürünlerde kdv dahil seçeneği yazıyor bu seçenekli ürünü alırsam başka herhangi bir ek ücret ödeyecek miyim?

Toplam 2 cevap

ilkaybaki16 (572) 2 yıl önce cevapladı

Merhaba, ürünü sepete eklediğiniz zaman ücret değişecektir, onun dışında ek ücret ödemezsiniz, sepette ücret neyse onu ödersiniz.

salih21 (3) 2 yıl önce cevapladı

Ebay.de sitesinden ürün alırsam kapıda herhangi bir ücret ödenmiyor değil mi?

ilkaybaki16 2 yıl önce

Tüm alışveriş siteleri kapıda ödemeyi kaldırdılar biliyorum, sanmam kapıda ek ücret alcaklarını. @salih21