.ehiz uzantılı şifreleme

mhmmdvrs (1) 2 yıl önce sordu

Merhaba,
.ehiz uzantı ile şifrelenmiş dosyları nasıl kurtarabilirim ? Emisoft denedim ama malesef başarısız oldum. Bu şifreleme ile ilgili tecrübesi olan veya başına böyle birşey gelen varmı ?

Toplam 1 cevap

darkcrak (5170) 2 yıl önce cevapladı

Bir çok yeni fidye virüsünün şifresi halen daha kırılmış değil yani fidye virüsünün şifresi kırılana kadar beklemenizde fayda var.

mhmmdvrs 2 yıl önce

Cevabın için teşekkür ederim. çok fazla araştırma yaptım. ama henüz şifre kırılamamış. bendeki dosyaları ayrı bir hddye aldım. bekleyeceğim.