Ekran grafiği gelip gidiyor ve ekran çizgilerle dolu

legendbkr (1) 9 yıl önce sordu

Ekran kartım Ati Radeon X1550 512 MB. Ekranda yatayda ve dikeyde aşağıdaki resimdeki gibi çizgiler oluşuyor. Arada bir görüntü normale dönüyor. Sorunun kablodan olacağını düşündüm ve LCD kablosunu 2-3 kez değiştirdim. Sorun düzelmedi. Özellikle oyunlarda çizgiler daha da artıyor.

Sorunun sebebi sizce nedir?

Toplam 2 cevap

kubix755 (1) 9 yıl önce cevapladı

ekran kartı yanmış yeni ekran kartı alman lazım

dyildiz (183) 9 yıl önce cevapladı

Arkadaşında Dediği gibi ekran kartında sıkıntı var ne yazıkkı bu gibi sıkıntıları düzeltebilen yerler var ama yenisini alman en mantıklısı olur. Ama sen yinede ekran kartı driverini güncellemeyi dene . Düzelirse ne ala ama düzeleceğini sanmıyorum.