Ekran kartı driveri güncelleyeceğim fakat eski driverımı silemiyorum

omerfaruk10 (1) 3 yıl önce sordu

başlıktada belirttiğim gibi WinSxS klasöründe olan eski driverım silinmiyor trustedinstallerden izin aldığım halde yine silinmiyor yardımlarınızı bekliyorum

Toplam 3 cevap

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

Elle driver mı silinir ? DDU Kullanın.

harun52 (1) 3 yıl önce cevapladı

Merhaba ömerfaruk aynı sorunla bende karşılaştım valorant açılmıyodu güncelledim 2 hafta sonra güncelleme geldi ve daha açılmıyo benim bilgisayarım eski baya 10 senelik bilgisayar ama yeni bir tane almaya kararlıyım

omerfaruk10 3 yıl önce

bende valorant için yapıyordum :D

darkcrak (5170) 3 yıl önce cevapladı

Altta verdiğim program ile ekran kartının tüm sürümlerini silebilirsin ayrıca kalıntılarını da tek yapman gereken uygulamayı açıp işlemi gerçekleştirmek zaten program işini yapıyor.

Display Driver Uninstaller (DDU) nedir, nasıl kullanılır?

Display Driver Uninstaller kullanımı | DETAYLI ANLATIM