Ekran Kartı konusunda yardıma ihtiyacım var

mstfz2001 (17) 7 yıl önce sordu

Merhaba. İnternetten birkaç ekran kartı araştırdım (masaüstü için). Pahalı olmayan işimi görecek bir ekran kartı arıyorum. AMD Radeon R7 240 4GB 128bit ekran kartı iyi midir? Oyunlarda performansı iyi olur mu? Önerilerinizi ve görüşlerinizi bekliyorum.

Toplam 2 cevap

ismailsarp (6010) 7 yıl önce cevapladı

İyi bir ekran kartı sayılmaz.  R7 240 GDDR3 bellek tipinde bir kart.AMD nin APU serisi işlemcilerinin içindeki kart performansında çalışıyor.

Harici bir ekran kartı için bana kalırsa yetersiz en azından GDDR5 bellek tipinde bir kart almalısınız.Bütçenizi yazarsanız size en iyi seçeneği seçmenizde yardımcı olabilirsiz.

ses1842 (64) 7 yıl önce cevapladı

Yaklaşık 50 TL ye Sağlam Bİ ekran kartı alınabilir mi ?