ekran kartı problemi

batudoksen (3) 9 yıl önce sordu

acer aspire 5745g bilgisayarımda nvidia geforce gt330 m ekran kartına sahip.. fakat ekran kartı güncellenmiyor. nvidia'nın kendi sitesindeki bütün uyumlu güncellemeleri denedim ancak sürekli yüklemede uyumlu olmadığını söylüyor. herhangi bir fikrini varsa sevinirim.. (ve ekran kartı güncel değil )

Toplam 2 cevap

skype (1) 9 yıl önce cevapladı

Guncelleme Istegi kapalı olabilir ayrıca google girip nvidia  yazıp enter tuşuna basıp üstteki sürücüleri yükle / NVİDİA linkine tıklayıp ordan manuel arama ya gelip ekran kart  modelini işletim sistemini bulup aramaya başla  butonuna tıklayıp çıkan sonucu indir kur

batudoksen 9 yıl önce

denedim bütün uyumlu olanları fakat olmuyor. uyumlu olmadığını söylüyor.

temmuz (12505) 9 yıl önce cevapladı

Bunu dene:

Driver Booster nedir? Driver Booster ne işe yarar? (tıkla)

Ayrıca alttaki linkte konuyu dikkatli bir şekilde oku ve gerekirse oradaki bilgileri uygula:

Driver Güncelleme Hakkında (tıkla)