ekran kartı yetersız dıyor

emremrt (3) 9 yıl önce sordu

pes13 ,euro truck gıbı oyunalrı kapatıyor ekran kartı yetersız oldugu ıcın

radeon 5570 1 gb ekran kartı var fakat cd sı yok nette ındırmeye caıstım fakat olmadı bu sıtedekı drıver ındırdım tamamlandı daha sonra ayar yaparken yıne aynı gozukuyor yardım edebılırmısınz

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 9 yıl önce cevapladı

İndirmenin tamamlanmasıyla driver kurulumu kendiliğinden olmaz. Sen onu ayrıca kurmalısın. Yani önce indirilen dosyanın yerini bilmeli (veya bulmalı) sonra o dosyaya çift tıklayarak driver kurulumunu gerçekleştirmelisin.

emremrt 9 yıl önce

bn bunu xp 2001 pro da çalıştırdıgım ıcın sordum ekran kartından flıanda pek anlamam ilgilendigin ıcın cok tesekkur ederım.

temmuz 9 yıl önce

:-)

emremrt 9 yıl önce

galıba çözumunu buldum drıver eksıkse ındırıyorm suanda verdıgın bılgıler ıcın tesekkur ederım. :)

emremrt 9 yıl önce

ihtiyacı olan buradan alabilir http://support.amd.com/...wnload/Pages/index.aspx Sırayla Desktop > Radeon X series > Radeon X1xxx series > Windows 7 64 bit seç,