Ekran kartımda sorun mu var?

abdulsamet (1) 4 yıl önce sordu

Ya her güncel oyunda böle oyunların ana ekranı açıldığında daha fazla artıyor. Fotoğraf: https://eksiup.com/p/w91344056q5f

Toplam 2 cevap

infinity (402) 4 yıl önce cevapladı

Evet, Muhtemelen ekran kartında sorun var. Ama yinede Ekran kartını söküp anakarttan görüntü alıp deneyin.

hakan (15424) 4 yıl önce cevapladı

ekran kartı sürücülerin güncelse ekran kartında donanımsal bir sorun var gibi görünüyor. Yolladığın ekran görüntüsü buna işaret.  Bu durum sadece oyunlarda mı var? Ekran kartı marka-modelin nedir?