Ekran kartımın tam modelini nasıl öğrenebilirim?

storm1 (3) 3 yıl önce sordu

R9 200 SERİES ekran kartım var.  Bu ekran kartını satacağım fakat alıcılar R9 200 serisinin hangi modeli ekran kartın var diye soruyorlar. DXDİAG benzeri uygulamalarda R9 200 Series şeklinde ekran kartını görebiliyorum. Ekran kartının tam modeli nedir? Nasıl öğrenebilirim?

Toplam 1 cevap

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

GPU-Z Programını dene, orada belli olur hangi model olduğu.

storm1 3 yıl önce

internettede r9 200 bulamıyorum ama onun 270 290 ı falan var gpu z de r9 200 yazıyor

storm1 3 yıl önce

tamam buldum r9 270 miş ekran kartının üstündeki etikette gördüm