Ekran Kartımın Tam Modelini Öğrenemiyorum !

weamve (1) 1 yıl önce sordu

Bilgisayarıma güncel ekran kartı driverını indirmek istiyorum fakat tam adı yazamadığı için indiremiyorum AMD R5 SERİES yazıyor fakat sitesinde seçtiğimde 2 opsyon daha açılıyor Örneğin; R5 series 400 onun alt sekmentinde de M430 gibi seçenekler çıkıyor

dxdiag ve GPU-Z üzerinden baktım fakat oradada tam adı yazmıyor.

Toplam 1 cevap

xbedirhanx (836) 1 yıl önce cevapladı

Merhaba,

Normalde dxdiag'da 'ekran' sekmesi altında ekran kartı modelinizi öğrenebilirsiniz. Ancak herhangi bir sebepten dolayı öğrenemediyseniz de AMD sürücü sayfasındaki Auto-Detect bölümünden direkt olarak indireceğiniz güncelleme aracı sisteminizi otomatik olarak algılar ve güncelleştirmeyi yükler.