Ekran kartını güncelledikten sonra ekran gitti nasıl düzeltebilirim?

kullanici95679 (1) 5 yıl önce sordu

Amd a5 m330 ekran kartına kendi sitesindeki güncel driverı indirip yükledim fakat ekran gitti. Hiç bir şekilde gelmiyor. Bilgisayar açılırken toshiba yazısı dahi görülmüyor. Ekranda kısa süreli parlamalar oluyor ve bir cızırtı sesi geliyor. Ekran gelmediği için driverı silemiyorum, güvenli moda giremiyorum. Nasıl düzeltebilirim?

Toplam 3 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Peki BIOS'a da mı giremiyorsun?

kullanici95679 (1) 5 yıl önce cevapladı

Hayır giremiyordum ama sonradan kendi kendine geldi ekran. Güvenli modda başlatıp driverın eski sürümüne döndüm. Şimdi kullanabiliyorum.

omercik 5 yıl önce

Hayırlı olsun. Düzeldiğine sevindim.

infinity (402) 5 yıl önce cevapladı

Her zaman en son sürüm fayda olmayabilir.