Ekran kartını güncelledikten sonra oyunlarda kasma sorunu

muhammetyusa (1) 7 yıl önce sordu

Merhaba Sorunum Şu  Ben Geforce Gt 540M Kullanıyorum Daha İyi Performans Alabilmek İçin Ekran Kartını Güncellemek İstemiştim Güncelledikten 1, 2 dk Sonra Bütün Oyunlar Kasmaya Başladı Örnek: Cs Go Da 70,60 Civarı Fps Alırken Artık Sabit 20 Fps Oluyor Yada Daha Düşüyor Bu Sorun Nasıl Çözülebilir ?

Toplam 2 cevap

lucas77 (199) 6 yıl önce cevapladı

Öncelikle Ddu programı ile tüm ekran kartı driver larınızı kaldırmanızı tavsiye ederim büyük ihtimal Nvidia marka ekran kartı kullanıyosuzuzdur.Nvidia nın sitesinde en doğru güncel driver ı yükleyin sonra Nvidia nın bazı oyuna daha iyi uyarlanması için bazı programlar var onlarıda kurun birde öyle deneyin

Not:Ddu yani Display driver update programının nasıl kullanılacağı ile ilgili internette videolar mevcut. Gayet basit 10 yada 20 dk süren işlem.

temmuz 6 yıl önce

4 Ay önce problem yaşamış ve konuyu açmış. Benide yanılttın :)

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Sürücüye geri dön:

Veya Sistem Geri Yükleme ile sürücü güncelleme öncesine dön:

Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)