Ekran kartını söktükten sonra bilgisayar çalışır mı?

nvidiagtx (690) 6 yıl önce sordu

arkadaşlar nvidia ekran kartımı devre dışı bırakmak istiyorum bırakmasını biliyorum fakat bi sıkıntı çıkarmı? aygıt yöneticisinden devre dışı bırakcam:

Ekran kartını kasadan söküp garantiye yollayacağım söktükten sonra pc çalışırmı intel ekran kartı devreye girermi.

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Bırakmasan daha iyi olur ama bırakabilirsin. Sıkıntı çıkarsa geri etkinleştirirsin olur biter.

omercik 6 yıl önce

Tamam bırakabilirsin. @nvidiagtx

omercik 6 yıl önce

İşlemcin nedir? @nvidiagtx

omercik 6 yıl önce

Evet devreye girer. Ama önce DDU ile NVIDIA ekran kartı sürücüsünü kaldır tamamen. Ondan sonra ekran kartını çıkar. @nvidiagtx

omercik 6 yıl önce

DDU ile ilgili anlatım burada var: https://uzmanim.net/soru/display-driver-uninstaller-ddu-nedir-nasil-kullanilir/63947

omercik 6 yıl önce

Bir farklılık yok, normal ekran kartını sökeceksin daha önce yaptığın gibi. @nvidiagtx

nvidiagtx 6 yıl önce

abi çıkardım ekran kartını şu an çalışyıor fakat nedense az da olsa kasma var nereden güncelleyebilirim intel hd 630 u

omercik 6 yıl önce

Aygıt Yöneticisinde sağ tıklayıp "güncelleştir" dersin. Güncelleme varsa yüklenir. @nvidiagtx